EXPRESS FRANCHISE

Deneyimli danışmanlar rehberliğinde, doğru yatırımcılarla büyüme gayesindeki firmamız franchise başvurularından mutluluk duymaktadır. Doğru yatırımcı, doğru nokta, uygun sermaye kıstaslarında uygun başvurular değerlendirmeye alınmakta ve ön görüşmeler gerçekleştirilmektedir. Değerlendirmelerin olumlu olması durumunda detaylı şekilde hazırlanmış bir sözleşme ile bayilik anlaşması imza altına alınmaktadır.

5+5 yıl için franchise / bayilik vermektedir. Şubelerin yer seçimini yaparken, şehrin ana ve işlek caddelerini ön planda tutmaktayız. Restoran yatırım bedeli, işyeri konumu, müstakil ve varsa bahçe büyüklüğüne bağlı olarak değişebilmektedir. Büyüklüğü ortalama 150m olup dış oturum alanları olmasını tercih etmekteyiz. Aynı zamanda merkez şubelerimizce görevlendirilen tecrübeli personellerimiz, yeni açılan bayimizde çalışacak olan personelin eğitimini sağlamakta işletme sistemine alışma süresini hızlandırmaktadır.

Franchise başvurusu için lütfen başvuru formundaki bilgileri eksiksiz doldurun.  Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz.

Menü